Eminent kitten 10 + 2 kg ZDARMA Zväčšiť

Eminent kitten 10 kg

KE0028

Nový produkt

Krmivo pre mačiatka od 1 do 12 mesiacov. Vhodné aj pre gravídne a dojčiace mačky.

Viac detailov

skladom, odosielame do 48 hodín

28,00 € s DPH

Popis produktu

Hlavná mäsová zložka Kuracie
Rada HIGH PREMIUM
Bez obilovín Nie
Vek mačky Mačiatko

Viac

rmivo je určené pre mačiatka od 1 do 12 mesiacov, svojím zložením pokrýva tiež nároky na výživu gravídnych a dojčiacich mačiek. Ideálna hladina omega-3 a -6 mastných kyselín obmedzuje výskyt kožných alergií, biotín prispieva k udržaniu zdravej lesklej srsti. Cholín chlorid a ďalšie vitamíny skupiny B podporujú vývoj funkčného nervového systému. Na udržaní zdravých zubov sa podieľa pórovitá štruktúra drobných granuliek. Špeciálne suroviny spoločne s prídavkami vybraných doplnkov zaisťujú vynikajúcu kondíciu, zdravie a rast vášho mačiatka. 

Špecifiká v zložení: 
- ľanové semienko 
- taurín, L-karnitín 
- esenciálne aminokyseliny 
- komplex vitamínov a mikroprvkov 
- niacín, kyselina listová, biotín

Imunita: betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu a regeneráciu buniek. Yucca podporuje imunitu a redukuje prirodzený zápach.

Hairball: špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov.

Kondícia: esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre pre rast a vývoj svalového tkaniva a napomáhajú udržať dobrú kondíciu zvieraťa.

pH control: krmivo udržuje pH moču v optimálnej hladine a tým pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Brusnice zaisťujú dobrý stav močových ciest.

Zloženie:

hydinová múčka (29%), kukurica, pšenica, hydinový tuk, rybia múčka, pšeničné klíčky, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, ľanové semienko, doplnkové látky, cholín-chlorid, taurín, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy) , betaglukány, lyzín, metionín, Yucca, L-karnitín, brusnice, probiotická kultúra.

proteín 34%, tuk 20%

Dávkovanie:

vek mačiatka 1 mesiac 2 mesiace 3 mesiace 4 mesiace 6 mesiacov >8 mesiacov gravídna mačka kojaca mačka
g/deň 25-30 g 40-50 g 50-60 g 60-70 g 70-80 g 80-85 g 50-135 g ad libidum