Eminent cat light sterile 10 + 1 kg ZDARMA Zväčšiť

Eminent cat light sterile 2 kg

KE0033

Nový produkt

Kompletné krmivo pre mačky s nadváhou a kastrované mačky, 75% proteínov živočíšneho pôvodu.

Viac detailov

skladom, odosielame do 48 hodín

7,25 € s DPH

Popis produktu

Hlavná mäsová zložka Kuracie
Rada HIGH PREMIUM
Bez obilovín Nie
Vek mačky Dospelá mačka
Vhodné pre mačky Kastrované

Viac

U mačiek po kastrácii často dochádza vplyvom hormonálnych zmien k následným zmenám v temperamente (zníženie, upokojenie) a apetítu (zvýšenie), čo môže viesť k nadváhe. Tomu plne zodpovedá receptúra ??krmiva, ktorá všetky požiadavky kastrovaných mačiek zohľadňuje. Špeciálne zloženie udržuje pH moču v optimálnej hladine a pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Vďaka svojmu zloženiu a obsahu L-karnitínu pomáha krmivo udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť, taurín zabezpečuje vynikajúci zrak a FMP systém dobré trávenie.

Hairball: špeciálna rastlinná vláknina pomáha priechodu chlpov tráviacim traktom a obmedzuje tvorbu bezoárov.

Imunita: betaglukány, MOS a FOS posilňujú imunitný systém. Vitamíny E a C zvyšujú obranyschopnosť organizmu a regeneráciu buniek. Yucca podporuje imunitu a redukuje prirodzený zápach.

pH control: krmivo udržuje pH moču v optimálnej hladine a tým pôsobí preventívne proti vzniku močových kameňov. Brusnice zaisťujú dobrý stav močových ciest.

Kondícia: esenciálne aminokyseliny lyzín a metionín sú dôležité pre obnovu svalového tkaniva a zlepšujú kondíciu zvieraťa.

Zloženie:

hydinová múčka (28%), kukurica, ryža, rybia múčka, pšeničné klíčky, pšenica, hydinový tuk, slnečnicové semienka, hydrolyzovaná hydinová pečeň, rastlinná vláknina, ľanové semienko, taurín, doplnkové látky, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy ), betaglukány, lyzín, metionín, cholín-chlorid, Yucca, L-karnitín, brusnice, probiotická kultúra.

Dávkovanie:

hmotnosť mačky 3 kg 4 kg 5 kg 6 kg 7 kg
g/deň 50 g 65 g 80 g 95 g 110 g